Pulmakleit Boho

Puhasta

949,00 

Tegu on näidistoodetega – kõiki kleite saab kohapeal selga proovida ja vastavalt oma mõõtudele ning kangasoovidele tellida.

Lustlikuma boho-stiilis pruutkleidi seelikuosa peidab endas kohevaid tüllikihte, ülaosas on kasutatud 3D-lillekestega kangast, mis lisab õhulisust kleidile veelgi. Kehaosasse on võimalik valida ka pits ning kaeluse saab muuta soovi korral avaramaks.

Pulmakleidi hind:

Selle mudeli hind alates 949€ – pruutkleidi täpsema hinnapakkumise saame teha siis, kui kleidi erisoovid ja kangad on kindlaks tehtud. Siinkohal on abiks meie kogemustega stilist-disainer, et leida parim lahendus just Sulle. Esimene konsultatsioon on meie moepesas täiesti tasuta! Selleks, et meie stilist-disainer saaks teha ettevalmistused Sinuga kohtumiseks, broneeri personaalne aeg kohtumiseks siin!

Kuidas leida unistuste pulmakleit?

Kuidas leida pulmakleit, mis sobiks just Sinu kehaga ning millistest kangastest peaks see olema? Mida teha, kui pulmaeelarve on väiksem? Kui kaua valmib eritellimus kleit? Need on 3 peamist küsimust, millega meie poole pöördutakse ning millele leiad vastused siit.

Kõik meie tooted on valminud limiteeritud kogustes käsitööna Eestis.

Kangad on toodetud eetilistes vabrikutes.

Tootmisel tekkinud kangajäägid saavad uue võimaluse.

Valmistame tooteid vastavalt Sinu mõõtude järgi.