Meist

Kui sa hindad põnevaid mustreid, naiselikke lõikeid ja eetilist tootmist, siis Mia&Leela on just sulle mõeldud!

Oled eriline

Meie mustrid ja lõiked valmivad peamiselt meie moepesa tagatoas. Mia&Leela ei keskendu üksnes trendidele vaid naiselikele lõigetele, millele lisavad vürtsi värvikirevad mustrilised kangad – nii on iga toode eriline, nagu ka selle kandja.

 

Sisemine ja väline sära

Nii nagu Sinus on sisemine ja väline ilu, võiks olla see ka toodetes. Ei ole vahet, kui ilus üks toode väljast võib tunduda, kui selle tootmisprotsessi käigus kasutatakse ära inimesi ja looduskeskkonda.

Usume, et kui riided toodetakse maailma väiksema jalajäljega ning inimeste poolt, kes oma tööd naudivad, oleme tõelise salaretsepti jälil! Nii kandubki see soe energia, mida iga kätepaar seda valmistades on edasi andnud, ka sügavale riiete sisemusse

Tähista oma unikaalsust

Meile on tähtis, et iga kehaehitusega naine tunneks end oma riietes hästi! Seetõttu saab kohapealt tellida tooteid erilisteks sündmusteks koos stilist-disaineriga, kellega koos valmivad nii pruutkleidid, lõpukleidid ning muud pidulikud rõivad naistele, kui ka soojad 100% villased talvemantlid.

Mia&Leela

Kui satute meie Tellisikivi Loomelinnakus asuvasse poodi ja hüüate selle nime, võite suure tõenäosusega kuulda rõõmsaid vastuhõikeid. Nimelt on vägagi võimalik, et rõivabrändile nime andnud naised Mia-Marie Kotkas ja Leela Leer just praegu siin ise ametis on.

Mia juhtimas tiimi, disainimas ehte- kui ka rõivakollektsioone ning joonistamas uusi kangamustreid. Leela suhtlemas avaral naeratusel külastajatega ning hoolitsemas selle eest, et õmblustiim kõik Sinu soovid reaalsuseks vormiks.