Müügitingimused

I Üldtingimused

 

 1. Veebipoe mialeela.com (edaspidi veebipood) omanik on OÜ Mialeela (registrikood 14792447,  aadress Saani 2/3-49, 10149, Tallinn).
 2. Üldtingimustega tutvumine on kliendile kohustuslik.
 3. Tellimuse esitamisel, märkides “linnukesega” vastavas aknas „Olen lugenud ja nõustun veebilehe müügitingimustega ja privaatsustingimustega”, avaldab klient, et on käesolevate üldtingimustega tutvunud, neist aru saanud ja nendega nõus.
 4. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid, kliendiga kauplemise head tavad ning veebilehel toodete fotode juures avaldatud lisainfo, samuti veebipoe juhised kliendile.
 5. Veebipoel on õigus käesolevaid üldtingimusi ning pakutavate toodete koosseisu ja hindasid ühepoolselt ette teatamata igal ajal muuta. Kui klient edastab tellimuse enne muudatuse jõustumist, siis kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused. Kliendil ei ole sel juhul õigust nõuda hinnavahe hüvitamist.
 6. Kõik veebilehel kuvatavad Tooted ei pruugi alati laos olemas olla. Sel juhul võtab veebipood kliendiga ühendust hiljemalt 3 (kolme) tööpäeva jooksul ning pakub uut tarneaega või toote asendamist samaväärse ja sama hinnaga teise tootega. Kui klient ei ole pakutuga nõus, siis ta võib keelduda tellimusest ja makstud raha tagastatakse kliendile.
 7. E-poe tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
 8. E-poes esitatud tellimused vaadatakse üle ja kliendiga võetakse sellekohasel vajadusel ühendust hiljemalt tellimuse esitamisele järgneval tööpäeval.
 9. Klient kohustub tellimuse esitamisel sisestama kõik toodete müügilepingu täitmiseks vajalikud andmed (sealhulgas kliendi perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefoni nr, elektronposti aadress ja toodete kättetoimetamise aadress).
 10. Klient kohustub esitama ainult tõesed andmed, mis on veebipoele vajalikud tellimuse täitmiseks. Veebipood ei vastuta kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või muude sellest tulenevate negatiivsete tagajärgede eest.

 

II Kohaletoimetamine

 

 1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse järgmiste tarneviisidega:
  • Itella Smartpost pakiautomaat: Eesti, Soome
  • Omniva pakiautomaat: Eesti, Läti, Leedu
  • Omniva postiteenus: Eesti, Albaania, Alžeeria, Ameerika Ühendriigid, Armeenia, Aserbaidžaan, Austraalia, Austria, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Gibraltar, Gruusia, Hiina, Hispaania, Holland, Horvaatia, iirimaa, Iisrael, India, Island, Itaalia, Jaapan, Kanada, Kasahstan, Kreeka, Küpros, Leedu, Liechtenstein, Luksemburg, Läti, Malta, Moldova, Montenegro, Norra, Panama, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Põhja-Makedoonia, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Šveits, Taani, Tšehhi, Türgi, Ukraina, Ungari, Valgevene, Vatikan, Venemaa, Lõuna Ameerika, Aasia, Aafrika.
 1. Toodete kohale toimetamise aeg Eesti piires on 5 tööpäeva, kui toote juurde ei ole kirjutatud teisiti. Üldjuhul jääb toote tarneaeg alla 3 tööpäeva. Juhul, kui veebipood ei saa mõnda toodet 5 tööpäevaga jooksul tarnida, informeeritakse klienti sellest koheselt. Klient võib sellisel juhul oma tellimuse tühistada ja tasutud summa tagastatakse kliendile.
 2. Omniva postiteenuse saadetised jõuavad keskmiselt Euroopa riikidesse üldjuhul 8 kalendripäeva jooksul ning teistesse välisriikidesse keskmiselt 14 kalendripäeva jooksul.

 

III Kliendipoolne Lepingust taganemine enne müügilepingu täitmist

 

 1. Kui Klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne müügilepingu täitmist veebipoe poolt lepingust taganeda, siis kohustub ta sellest poele võimalikult kiiresti teatama. Selleks tuleb Kliendil saata vastav taganemisavaldus elektronpostiaadressil info@mialeela.com. Taganemisavaldus peab sisaldama tellimuse numbrit, millest soovitakse taganeda ning kliendi kontaktandmeid (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, e-posti aadress ja telefoni nr). Veebipood tagastab Kliendi tasutud summa (s.h algne atrnekulu) 5 päeva jooksul arvates taganemisavalduse kättesaamisest.
 2. Kui taganemisavaldus jõuab veebipoeni pärast viimase poolt toodete müügilepingu täitmise alustamist, kohaldatatakse ainult üldtingimuste osa IV (Tagastustingimused).
 3. Raha tagastatakse kliendile samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine.

 

IV Tagastustingimused

 

 1. E-poest ostetud toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Klient peab tagastama toote 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest ning teavitama tagastussoovist kirjalikult meiliaadressile: info@mialeela.com
 2. Tagastusõigust pole toodete suhtes, mida on kliendi soovil muudetud.
 3. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne ja kasutusjälgeteta.
 4. Tagastatav toode peab olema koos hinnasiltidega.
 5. Veebipood kannab Kliendile raha tagasi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel kauba tagastamisest. Kaup loetakse tagastatuks, kui see jõuab Mialeela OÜ-le asukohaga Telliskivi 60a/1, Tallinn 10412, Eesti.
 6. Kui toote tagastamine ei vasta tagastustingimustele, siis ka raha ei tagastata.
 7. Kauba tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

 

V  Hinnakiri

 

 1. Veebilehel https://www.mialeela.com/ müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ja toodete kohaletoimetamise hinnata. Toodete kättetoimetamise hind sõltub kliendi poolt tellimuse vormistamisel valitud kättetoimetamise viisist.
 2. Toote hind veebipoes võib erineda hinnast Mia&Leela tooteid füüsiliselt müüvates poodides.
 3. Kauba kättetoimetamise hind sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise hind kuvatakse Kliendile tellimuse vormistamisel.
 4. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinnast.

 

VI Ostukorv ja tellimuse vormistamine

 

 1. Kliendi ostukorv luuakse hetkel, kui ta on vajutanus nupule “Lisa ostukorvi.”
 2. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta klienti veel toodet ostma.
 3. Klient saab muuta ostukorvis olevate toodete kogust ning neid vajadusel ostukorvist eemaldada.
 4. Ostukorvis olevad tooted on kuni tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele.
 5. Tellimuse sooritab klient ostukorvi kaudu, kus on näha tema valitud tooted, nende hind ning info toodete kohaletoimetamise kohta.
 6. Tellimuse vormistamisel valib klient endale meelepärase kohaletoimetamise viisi.
 7. Tellimuse vormistamisel esitatud andmete täpsusest sõltub kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine ja vahel ka võimalikud lisakulutused.
 8. Veebipood kinnitab kliendi poolt esitatud tellimuse, kui klient on tasunud Mialeela OÜ arvelduskontole.
 9. Tooted väljastatakse peale nende (sh kohaletoimetamise) eest tasumisele kuuluva summa täies ulatuses laekumist Mialeela OÜ arvelduskontole.

 

VII Toodete eest tasumine

 

 1. Toodete eest saab Eesti pangalinkide kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Panks, Pocopay.
 2. Toodete eest saab tasuda Visa/Master kaardimaksetga.
 3. Tellimuse kinnituses on ära toodud kliendi poolt tellitud tooted ja kontaktandmed, kuhu tooted saadetakse. Samuti on tellimuse kinnituses toodud Mialeela OÜ, kui toodete müüja andmed.
 4. Mialeela OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Mialeela OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

VIII Vastutus ja vääramatu jõud

 

 1. Mialeela OÜ vastutab kliendi ees käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
 2. Klient vastutab käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
 3. Mialeela OÜ ei vastuta kliendi ees oma mistahes kohustuse täitmisega viivitamise või selle mittetäitmise tõttu, kui viivitamine või mittetäitmine on tingitud asjaolust, mida Mialeela OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Mialeela OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

 

IX Muud tingimused

 

 1. Käesolevate üldtingimuste täitmisest ja toodete müügilepingust tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui veebipoel õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse (http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon).

 

X Intellektuaalne omand

 

 1. Kõik veebipoe fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigustega ning nende kopeerimine või muu kasutamine Mialeela OÜ loata on keelatud.