Ehted

Sain täna lõpuks teie tehtud pluusi kanda ja ma ei ole ammu nii palju komplimente saanud. Värv, lõige - kõik sai imetlustega üle valatud!

Pille

Minu garderoobis on leidnud koha päris mitu Mialeela kleiti, igal kleidil oma lugu ja põhjus, miks meid kokku loodi. Viimane kleit, millega Telliskivist kodu poole lehvisin oli babushkakleit. Peale selle, et see on väga ilus, mugav ja praktiliste peidetud taskutega, on kleidi imeilus kangamuster loodud Miialeela endi poolt. Tahaks öelda kõike ülivõrdes, aitäh, armsad!

Alina

Mia&Leela hõlmikkleit on minu vaieldamatu lemmik - maani hiirehall kui ka midi lumivalge. Lihtne, stiilne ja alati hästiistuv.

Merlyn

See kaisutaja mantel on mu lemmik elegantne kaaslane. See soojendab mind õrnalt jahedamatel kevad- ja sügisilmadel ning kaitseb ka külma talve eest. Olen selle värvi ja tegumoe kohta saanud alati imelisi komplimente ning valmistun juba järgmise mantli ostmiseks. Õnneks värvivalikut on poes väga palju.

Auli

Sain täna oma mantli kätte. Suur aitäh Teile! Te teete imelist asja Praegusel hallil ja raskel ajal on nii hea kui keegi sind õrnalt kallistab, olgu selleks siis kasvõi mantel Soovin Teile jõudu, et seda ilusat loomingut jätkuks veel kauaks! Minu näole suutsite Te täna väga suure ja sooja naeratuse tuua 🙂

Annika