Pulmakleidid – 3 probleemi, millega iga pruut silmitsi võib seista

Kuidas leida pulmakleit, mis sobiks just Sinu kehaga ning millistest kangastest peaks see olema? Mida teha, kui pulmaeelarve on väiksem? Kui kaua valmib eritellimus kleit? Need on 3 peamist küsimust, millega meie poole pöördutakse, kui sooviks on tellida just see õige – pidulik valge kleit.

Seitsme aastase kogemuse jooksul oleme rõõmustanud pulmakleidiga pea 100 pruuti.

Pulmakleidid

 

Milline pruutkleit sobib just Sinu kehaga?

Piduliku kleidi mudeli valimine võib olla väga keeruline ülesanne. Modelli seljas võib iga kleit suurepärane välja näha, aga kuidas jõuda selleni, et pulmakleit just sinu seljas ideaalselt istuks?

Internetist leiab mitmeid artikleid ja soovitusi, kuidas oma kehakuju määrata ja milline kleit just Sinu kehale võiks sobida. Kui aga see protsess tundub aeganõudev ja keeruline, siis meie  kogemustega stilist-disainer leiab kindlasti sobiliku lahenduse. Lisaks kehakuju määramisele hoolitseb ta selle eest, et pulmakleit harmoneeruks nii Sinu pulmatemaatikaga kui ka isikliku stiiliga. Meie Tallinnas asuvas kleidipoes on ka valik pruutkleitide näidiseid, mida proovida, et näha, kuidas erinevad lõiked just Sulle sobivad. Pilte meie pruutkleitide valikust leiad siit.

 

 

Pulmakleidid

 

Pruutkleidi erilahendused ja materjalid

Ühisel kohtumisel paneme paika sinu soovid ja ootused. Kui sul on juba olemas ideed ja inspiratsiooni pildid, siis võta need kindlasti kaasa. Nii saame ühiselt kleidiplaanid läbi arutada ning sammukese unistuste pruutkleidi valmimisele lähemale.

Meie kangalaegastes on luksuslikke pitse, siidi, matte ja läikivaid kostüümikangaid, erinevaid tülle ning ka lendlevat kunstsiidi. Kangavalikuga saad samuti meie juures tutvuda ning valida just Sinu pulmakleidile sobivaimad.

 

Esimene konsultatsioon on meie moepesas täiesti tasuta!

Pulmakleidid

 

 

Kui kaua valmib eritellimuskleit?

Selleks, et saaksime meisterdada kleidi vastavalt sinu mõõtudele ja soovidele, varu pulmakleidi tellimiseks paar kuud. Kui elad Tallinnast eemal ning kleidipoe külastuseks peab eraldi tulekut ette planeerima, võiksid varuda eritellimuseks aega 3 kuud.

 

 

 

 

Pulmakleidi eelarve

Pruutkleidi täpsema hinnapakkumise saame teha siis, kui kleidi lõiked ja kangad on välja valitud. Täpse hinnapakk. Väiksema eelarve puhul on mitmeid lahendusi, kuidas kleidi hinda mõjutada. Ka siin on meie stilist-disainer oma kogemustega abiks, et leida parim lahendus just Sulle.

Esimene konsultatsioon on meie moepesas täiesti tasuta! Samuti on võimalus esimene kohtumine pidada ka online keskkonnas. Selleks, et meie stilist-disainer saaks teha ettevalmistused Sinuga kohtumiseks, broneeri personaalne aeg siin